05510742377
Kategoriler
Para Birimi Seçimi

KristalGalerisi ;

AB-KA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde 1998 yılında çalışmalarına başlamış olup, İSTANBUL merkezli online cam ve ev ürünleri alışveriş mağazasıdır. Firmamız geçmişi 1980 yılına kadar gitmektedir.  1980 li yıllardan bu yana Dekorlu Cam ,boyalı ,yaldızlı ve ev ürünleri üzerine faaliyet göstermektedir .Türkiye'deki en büyük dekorlu cam ürünleri üreten ve pazarlayan firmalardan biridir ve aynı ürünleri dış pazarlara da satmaktadır.

Tamamıyla el işçiliği ile hazırlanmış olan ürünlerimiz; dekor , parlatma , kumlama , altın ve platin yaldız , transfer , baskı , gravür işçiliği , pantograf , organik ve lüster boyama gibi tekniklerin sistemli bir şekilde bir araya getirilmesiyle oluşturulmaktadır. Cam ürünlerinin tasarımında estetik ve fonksiyonelliği göz önünde bulundurmanın yanı sıra sanatsal bir bakış açısı da sunmaktayız. Böylece görsel anlamda çok daha ince zevklere hitap eden formlar hayat bulmaktadır. Tasarıma göre ürünlerimiz üzerinde uyguladığımız teknikler değişiklik gösterir. Bu tekniklerin bazen tümünü bazense tek bir tanesini ürünlerimizde görebilirsiniz. Bir ürünün oluşum aşamasında ürününün fonksiyonelliği yani kullanılabilirliği öncelik taşır. Bunun yanı sıra tasarımın sadeliği ve çağdaş bir vizyonun ürünü oluşu önemlidir. Çünkü firmamızın çizgisi alışılmışın ötesindedir. İyi bir tasarımda bu özelliklerin ve yenilikçi bakış açısının yer alması en önemli şarttır. Bir ürün ne kadar fonksiyonelse, o kadar amacına ulaşmış demektir.

KristalGalerisi’nin ilk hedefi müşteri memnuniyeti ve güvenliğidir ve bu güvenliği sağlamak için gerekli tüm önlemler alınmıştır. Alışverişinizin tüm süreçlerinde KristalGalerisi Müşteri Hizmetlerine telefon, mail ya da canlı destek ile ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki tüm sorularınız en kısa zamanda cevaplandırılıcaktır.

KristalGalerisi ailesi olarak iyi alışverişler dileriz.


 

T: 0551 0742377

info@kristalgalerisi.com

W: 0551 0742377

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.